google-site-verification=ycp_j9BFvsueDFRjyOFI3BUJeYIIrwnW5mjX47YQsjA
backgroundImage

O nás

13. 02. 2024, 11:36

Jsme česká firma a od roku 1990 vyrábíme široký sortiment ponožek - dětské, dámské, pánské, nízké, vycházkové, i sportovní ponožky s plyšováním.

Ponožky vyrábíme na moderních elektronicky řízených pletacích strojích. Na výrobu ponožek používáme kvalitní materiály od prověřených dodavatelů. Ponožky vyrábíme ze 100% bavlny, směsi bavlny a elastanu, směsi bio bavlny a polypropylenu s antibakteriální úpravou s ionty stříbra, ponožky z funkčních přízí, z bambusu i modalu.

Vyrábíme také ponožky na zakázku s motivy dle požadavků zákazníka (logo, obrázek, nápis..) Zakázkové ponožky mohou být hladké vycházkové, podkolenky, sportovní nebo s plyšováním uvnitř úpletu. Se zakázkovou výrobou máme mnoholeté zkušenosti. Zákazníky máme od reklamních agentur, sportovních klubů, firem nebo organizací.

Naší specialitou je výroba ponožek s jemným svěrem lemu, s vysokou roztažností úpletu a řetízkovanou špicí. Tyto po ožky jsou určeny osobám s problémy oteklých nohou, pro diabetiky, ale i pro toho, kdo hledá ponožky, které  neškrtí.